09038494675
شما اینجا هستید: هرمز آی تی میزبانی وب چرا برخی از وب سایت ها دامنه رایگان می دهند
چرا برخی از وب سایت ها دامنه رایگان می دهند

چرا برخی از وب سایت ها دامنه رایگان می دهند

domain free چرا برخی از وب سایت ها دامنه رایگان می دهند

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که برخی از سایت ها دامنه رایگان ارائه میدهند؟ مگر می شود دامنه هم رایگان باشد؟!

یا تا به حال دیده اید جایی نوشته باشد هاست و دامنه رایگان؟

در اینجا میخواهیم به تمام سوالاتی که شما در این مورد دارید پاسخ بدهیم با ما همراه باشید.

در ابتدا به دامنه رایگان خواهیم پرداخت و سپس هاست رایگان , همانطور که میدانید اکثر دامنه ها پولی و غیر رایگان هستند و شما نمیتوانید آن ها را به صورت رایگان تهیه کنید اما برخی از وب سایت ها هستند که رایگان ارائه میدهند اما در واقع شما باید بدانید دامنه های رایگان فقط یک جنبه تبلیغاتی دارد و تمامی دامنه های رایگان غیر رسمی میباشند و برای آشنایی بیشتر شما به بررسی چند مثال میپردازیم :

اولین دامنه رایگان و مشهورترین آنها دامنه tk. است که برخی آن را بر روی پلن های رایگان ارائه میدهند که خود کاربر نیز میتواند به صورت مستقیم آن را ثبت کند.

آیا اگر شما یک شخص باشید که بخواهید با یک شرکت بزرگ قرار داد ببندید و از شما درخواست شود آدرس وب سایت خود را ارائه دهید اگر شما یک دامنه tk. به آنها بدهید قطعا آن قرارداد برای شما جنبه های منفی خواهد داشت و در واقع اینطور میتوان برآورد کرد که اگر شرکت مورد نظر شما ببیند شما حداقل ها را برای وب سایت خود که مهمترین آنها نام دامنه آن است را مهم تلقی نکرده و از دامنه رایگان استفاده کرده اید چه بسا که به قرارداد آنها پاییند باشید پس نتیجه میگیریم نام دامنه هویت یک سایت است و نمیتوان از دامنه های رایگان استفاده کرد.

برخی دیگر از دامنه های رایگان به این شکل میباشند :

domain.example.com

این ساختار مانند یک وبلاگ میباشد اما با این تفاوت که شما به هاست آن هم دسترسی دارید ولی با حداقل منابع و امکانات اما باز هم به کار شما ارزش و رسمیت نمی بخشد و شما نمیتوانید به هدف های بزرگی که به آن فکر میکنید دست یابید.

توجه داشته باشید در این نوع سرویس ها شما به هاست آن دسترسی دارید ولی همان هاست هم که به عنوان مثال با فضای دیسک بسیار بالا در اختیار شما قرار دارد اما نکته اینجاست که فضای شما فقط زیاد است و منابع محدود! چرا محدود؟ به این دلیل که سرویس رایگان میباشد و امکان مدیریت آن وجود ندارد پس در نتیجه با اینکار میتوانند آن سرویس را مدیریت کنند

آیا در هرمز آی تی هم به همین شکل خواهد بود؟

دامنه رایگان؟ خیر , اول اینکه هرمز آی تی به هیچ عنوان دامنه رایگان و همچنین ساب دامنه رایگان تحت نام خود ارائه نمیدهد.

هاست رایگان؟ بله , هرمز آی تی فضای وب را با امکانات مناسب و کاملا مدیریت شده ارائه میکند و تمامی سرویس ها کاملا بهینه سازی شده اند و شما به راحتی میتوانید وب سایت خود را بر روی هاست رایگان ما راه اندازی کنید.

 

دسته بندی: میزبانی وب تاریخ: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
خرید هاست
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به هرمز آی تی می باشد.
copyright 2017 Hormoz IT - Designed and Developed Hormoz IT