09038494675
شما اینجا هستید: هرمز آی تی سرور اختصاصی, سرور مجازی, میزبانی وب هاست اشتراکی چیست
هاست اشتراکی چیست

هاست اشتراکی چیست

shared hosting هاست اشتراکی چیست

هاست اشتراکی در واقع یک بخش کوچک از یک سرور بزرگ است و مقرون و به صرفه ترین نوع میزبانی وب است که در حال حاضر ارائه میشود.

چرا هاست اشتراکی به صرفه تر است؟

زیرا شما با خرید هاست اشتراکی نگرانی مدیریت یک سرور منابع و تجهیزات آن را ندارید و همینطور اگر شما یک کسب و کار کوچک دارید و نمی خواهید هزینه های اجاره یک سرور اختصاصی و … که برای کار شما مناسب نیست را بپردازید و ترجیح می دهید که از سرویس اشتراکی استفاده کنید.همانطور که میدانید در هاست میزبانی اشتراکی فرقی نمیکند که کنترل پنل آن هاست سی پنل باشد و یا دایرکت ادمین باشد در هر صورت شما به منابع کلی سرور دسترسی ندارید و فقط منابع به خصوصی را که خود نسبت که نیاز خود تهیه کرده اید را در اختیار دارید و میتوانید آن را مدیریت کنید.

هاست های اشتراکی از چه امکاناتی برخوردار هستند؟

خدمات میزبانی وب اشتراکی گذاشته شده به طور معمول  آمار وب، ایمیل و پست الکترونیکی وب , نصب و راه اندازی اسکریپت خودکار، انتخاب نسخه پی اچ پی , خدمات پس از فروش که شامل پشتیبانی فنی است در اختیار شما قرار میگیرد البته این بخشی از این خدمات بود در صورتی که مایل باشید میتوانید در صفحه خرید هاست سی پنل تمامی آن ها را مشاهده کنید.

به طور معمول از کنترل پنل های زیر برای هاست اشتراکی استفاده میشود :

  • سی پنل
  • دایرکت ادمین
  • پلسک

در سرور میزبانی وب مشترک , ارائه دهنده به طور کلی مسئولیت مدیریت سرور، نصب نرم افزار سرور، به روز رسانی های امنیتی، پشتیبانی فنی، و دیگر جنبه های این سرویس است.

اگر از هاست اشتراکی استفاده کنم و منابع من تمام شود چه کاری باید انجام دهم؟

در اینگونه موارد بستگی به شرکت ارائه دهنده خدمات میزبانی وب شما دارد که قابلیت ارتقا سرویس را داشته باشد یا خیر اما در تمامی سرویس های هرمز آی تی این امکان وجود دارد و شما میتوانید به راحتی منابع خود را افزایش دهید.

دسته بندی: سرور اختصاصی, سرور مجازی, میزبانی وب تاریخ: ۰۱ خرداد ۱۳۹۶
خرید هاست
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به هرمز آی تی می باشد.
copyright 2017 Hormoz IT - Designed and Developed Hormoz IT