09038494675
شما اینجا هستید: هرمز آی تی سرور اختصاصی, سرور مجازی سرویس کاهش پینگ چیست
سرویس کاهش پینگ چیست

سرویس کاهش پینگ چیست

ping سرویس کاهش پینگ چیست

سرویس کاهش پینگ چیست و چگونه کار میکند؟

سرویس کاهش پینگ بدین جهت راه اندازی و اجرا شده است , که شما پس از اتصال به آن و با وجود وضعیت نامناسب یا بد اینترنت شما در نهایت با پینگ تایم کمتری به سرور های گیم خارج از کشور متصل شوید و در نتیجه بازی آنلاین بهتر , با کیفیت تر , بدون تاخیر (Delay) و سریع تری را تجربه کنید.
شاید ۱۰۰ میلی ثانیه پینگ تایم کمتر یا بیشتر در نگاه اول فاکتور خیلی حائز اهمیتی نباشد , اما اگر اینطور فکر می کنید سخت در اشتباه هستید , شاید برای یک بازی مثل فیفا پینگ تایم پایین چندان مهم نباشد , اما برای بازی کافی است یکبار بازی پرطرفدار و جهانی Counter Strike:Global را بصورت آنلاین بازی کنید , آن زمان متوجه خواهید شد که پینگ ۲۰۰ میلی ثانیه نسبت به پینگ ۱۰۰ میلی ثانیه چقدر در هدف گیری و تیراندازی شما داخل گیم تاثیر خواهد داشت! هر چقدر پینگ تایم اینترنت شما داخل این گیم بیشتر باشد راحت تر توسط بازیکنان حریف مورد اصابت گلوله و یا حتی بدتر از آن (Head Shot) قرار می گیرید و هم چنین Head Shot کردن بازیکنان حریف برای شما نیز سخت تر خواهد شد.

به مباحث فنی پینگ تایم برگردیم , مواردی از قبیل برطرف شدن (تایم اوت : Timed Out) و یا کاهش همیشگی پینگ در تمامی ساعات شبانه روز و دیگر موارد مشابه که توسط برخی از سایت های کاهش پینگ عنوان می شوند به هیچ وجه از نظر فنی و تئوری صحیح نیستند.

چراکه این شرایط تماما وابسته به شبکه ای ست که در طول مسیر (مسیریابی شبکه : Rout) اتصال شما به سرور کاهش پینگ وجود دارد و این مسیر طی ساعات مختلف برای هر کاربر شرایط کاملا متفاوتی را رقم خواهد زد.
یکی از مواردی که باید حتما قبل و پس از اتصال بررسی شوند پینگ داخلی اینترنت شماست و شما میتوانید با استفاده از کانکشن هوشمند این وضعیت را چک نمایید (و یا با پینگ گرفتن از یک سرور داخلی بصورت دستی).

کلمه پینگ تایم چیست :
یکبار Ping گرفتن و داشتن این برداشت که پینگ همیشه ثابت (Fix) خواهد ماند درست نیست , خود کلمه پینگ تایم گویای این موضوع می باشد که پینگ در زمان معنی خواهد داشت و طی تمامی زمان ها ثابت نیست و می تواند مقادیر متفاوتی داشته باشد , اینکه در لحظه ای خاص پینگ نرمال بوده دلیل بر این نیست که تمامی لحظات هم نرمال خواهد ماند و تغییر خواهد کرد.

پینگ به آدرس ها :
آدرس آی پی های نظیر ۴٫۲٫۲٫۴ و یا ۸٫۸٫۸٫۸ صرفا IP هایی هستند که جهت تست حدود پینگ تایم و وضعیت اینترنت کاربرد دارند , در حقیقت تنها آدرس هایی که برای شما مهم تلقی می شوند تنها و تنها آی پی گیم سرور می باشد و به هیچ وجه پینگ از ادرس آی پی های فوق کاربردی ندارد , چرا که هر ۲ آنها از DNS های گوگل هستند و طبیعتا سرور گیم که روی آن بازی می کنید سرور DNS گوگل نیست.
جهت گرفتن نتیجه بهتر از سرویس کاهش پینگ ترجیحا فایروال و آنتی ویروس رایانه را قبل از اتصال و ورود به گیم خاموش نمایید.
میزان ریت (مقدار سرعت بر ثانیه) آپلود و یا دانلود حکم مرگ و زندگی را برای یک گیمر ایفا می کند.
پینگ تایم می بایست ثابت بوده و کمترین نوسانات را داشته باشد چرا که پینگ تایم ۲۰۰ میلی ثانیه اما ثابت و بدون تایم اوت به مراتب بهتر از پینگ ۵۰ میلی ثانیه اما دارای نوسان و تایم اوت می باشد.

آموزش گرفتن پینگ در ویندوز :

در صورتی که از سیستم عامل ویندوز استفاده میکنید برای گرفتن پینگ باید مراحل زیر را انجام دهید ابتدا با گرفتن کلید های ترکیبی Windows + R وارد محیط Run شوید و سپس دستور زیر را تایپ کنید در اینجا دو روش برای گرفتن پینگ وجود دارد ابتدا روش مستقیم یعنی شما دستور ping 4.2.2.4 -t را وارد کنید تا پینگ تایم خود را مشاهده کنید.

اما در روش دوم ابتدا باید وارد محیط command شوید و سپس با تایپ دستور ping 4.2.2.4 -t میتوانید پینگ تایم خود را مشاهده کنید البته از دستور ping 8.8.8.8 -t نیز میتوانید استفاده کنید.

 

دسته بندی: سرور اختصاصی, سرور مجازی تاریخ: ۰۵ خرداد ۱۳۹۶
خرید هاست
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به هرمز آی تی می باشد.
copyright 2017 Hormoz IT - Designed and Developed Hormoz IT