09038494675
شما اینجا هستید: هرمز آی تی سرور اختصاصی, سرور مجازی, میزبانی وب کلود لینوکس چیست
کلود لینوکس چیست

کلود لینوکس چیست

cloudlinux کلود لینوکس چیست

کلود لینوکس چیست و چه کاری انجام می دهد؟

کلود لینوکس در واقع یک تکنولوژی در سطح هسته است (kernel-Level) که باعث محیطی با ثبات تر می شود , این تکنولوژی از حملات و اثرات مخرب هاست و یا وی پی اس های همسایه و نزدیک به آن حفاظت کرده و از Crash شدن سایت ای که بر روی سرور آن کلود لینوکس نصب شده جلوگیری می کند.

کلود لینوکس در چه سالی ارائه شد؟

کلود لینکوس در سال ۲۰۱۰ وبرای هر میزبانی وب که در مورد ثبات، امنیت و دائمی  بودن سرور برای استفاده  به بازار عرضه شد.

CloudLinux از سایت هایی که در حال استفاده بیش از حد منابع  سرور و یا سواستفاده از سخت افزار سرور هستند را کنترل کرده و اگر از منابع زیاد استفاده کنند سرور را به سطح سرور امن (Safe Server Level) برده و به طور کامل از سایت در برابر حمله های احتمالی محافظت می کند.

کلود لینوکس ثبات سرور ها و امنیت آن ها با کپسوله سازی (Encapsulating)  هر سایت و مشتری در یک محیط  امن جداسازی کرده (Isolated) که به این محیط امن و جدا کننده محیط مجازی و سبک وزن (LVE(Lightweight Virtual Environment می گویند.

کلود لینوکس  قابل  تعویض و ارتقا در لینوکس های مختلف از جمله لینوکس CentOS است که Admin سیستم به راحتی می تواند هاست اشتراکی، وب هاست ها  را به کلود لینوکس تبدیل کند.

کلود لینوکس دارای CageFS است , هر یوزر  سیستم فایل مجازی که منحصر به فرد به خود است کپسوله می شود داراست و از دیدن کاربران به یکدیگر جلوگیری می کند , CageFS امکان جلوگیری از تعدادی از حملات ا ز جمله حملات افشای اطلاعات داراست که اصل و اصول آن ایزوله کردن یوزر ها و سیستم فایل های مجازی است.

دسته بندی: سرور اختصاصی, سرور مجازی, میزبانی وب تاریخ: ۱۳ خرداد ۱۳۹۶
خرید هاست
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به هرمز آی تی می باشد.
copyright 2017 Hormoz IT - Designed and Developed Hormoz IT