09038494675
شما اینجا هستید: هرمز آی تی طراحی سایت در بندرعباس,طراحی وب سایت در بندرعباس
طراحی سایت در بندرعباس,طراحی وب سایت در بندرعباس

طراحی سایت در بندرعباس

website design طراحی سایت در بندرعباس,طراحی وب سایت در بندرعباس

طراحی سایت در بندرعباس

وب سایت چیست؟

وب سایت اصطلاحا به مکانی در اینترنت گفته می شود که یک صفحه یا تعداد بیشتری از صفحات را در خود جای داده است، به بیان دیگر به مجموعه ای از صفحات در اینترنت که متعلق به مکان خاصی هستند، اصطلاحا وب سایت گفته می شود.

محتویات وب سایت ها عموما بر روی کامپیوتری به نام سرور قرار دارد و مجموعه ای از سرورها، شبکه جهانی وب را تشکیل می دهند، هر سرور می تواند یک یا تعداد بیشتری از سایت ها را درون خود جای دهد.

همانند دنیای واقعی که هر انسانی برای خود یک نام منحصر بفردی دارد، در دنیای مجازی یا اینترنت نیز اوضاع به همین منوال است، هر سرور ( یا کامپیوتر) برای آنکه از سرورهای دیگر متمایز شود و نیز هر وب سایت برای آنکه از وب سایت های دیگر متمایز شود، توسط نام دامنه یا IP مشخص می شود.

چرا به وب سایت نیاز داریم؟

داشتن یک وب‌ سایت، همچون باز کردن پنجره‌ای است که با باز کردن آن می‌توانید توجه مشتریان بالقوه را به سمت کسب‌وکارتان جلب کنید. حال چرا کسب‌ و کار شما نیازمند وب‌ سایت است؟

۱- وب‌سایت‌ها هرگز نمی‌خوابند : بسیاری از مردم، شب‌ هنگام از اینترنت استفاده و وب‌گردی می‌کنند، زمانی‌ که کسب‌ و کارها تعطیل هستند؛ بنابراین این مسئله بسیار خوب است، زیرا استراحتی برای وب‌ سایت‌ ها وجود ندارد و هرگز تعطیل نمی‌شوند. یک وب‌ سایت اجازه می‌دهد سازمان و کسب‌ و کار شما در طول ۲۴ ساعت شبانه‌ روز، هفت روز هفته و ۳۶۵ روز سال باز باشد. داشتن یک وب‌ سایت، همانند داشتن کارمندی است که در تمام ساعات – حتی آخر هفته‌ها و تعطیلات – به کار خود ادامه می‌دهد.

۲- رقیبِ اصلیِ شما یک وب‌سایت دارد : اگر با کسب‌ و کار دیگری که دارای وب‌ سایت است در حال رقابت مستقیم هستید، آن‌ها دارای یک مزیت بارز هستند، بخصوص اگر با وب‌ سایتشان بازاریابی اینترنتی انجام دهند. وب‌ سایت، یک راه عالی برای هموار ساختن عرصه رقابت است.

۳- «ما را در گوگل جستجو کنید» مردم از راه‌ های سنتی جستجوی اطلاعات دور شده‌اند و به سمت جستجوی آنلاین می‌روند، بخصوص به وسیله‌ی موبایل‌ها. مردم هنگام جستجو در موتورهای جستجو، باید بتوانند براحتی در مورد کسب‌ و کار شما اطلاعات کسب و از آن استفاده کنند.

۴- وب‌ سایت‌ موجب بالا رفتن اطمینان و بهبود تصویر ذهنی مشتری از شرکت می‌شود : با داشتن یک وب‌ سایت حرفه‌ای می‌توانید تاثیر خود را بر عموم بیشتر کنید و در مقابل مشتری‌ های شما به سازمانتان اطمینان بیشتری خواهند کرد.

۵- کسب‌ وکارهای کوچک درآمد بالاتری دارند : بر اساس آمار، کسب‌ و کارهای کوچکی که وب‌ سایت دارند، درآمدشان به‌طور متوسط ۳۹درصد بالاتر از کسب‌ و کارهایی است که وب‌سایت ندارند و آنلاین نیستند!

۶- «نزدیک به ۴۰ میلیون کاربر شما را خواهند دید : این رقم نشان دهنده تعداد کاربران اینترنت ایران است. استفاده از اینترنت در سراسر جهان به سمت ۳ میلیارد کاربر می‌رود.

۷- داشتن وب‌سایت‌ به جذبِ مشتریانِ بیشتر کمک می‌کند : براساس آمار، ۵۰ درصد از فروش‌های اینترنتی را مشتریان جدید انجام می‌دهند. بنابراین داشتن یک وب‌ سایت باعث افزایش مشتریان شما می‌شود و ارتباطی با محصول یا سرویسی که ارائه می‌دهید، ندارد.

۸- وب‌سایت‌ها محلی نیستند، بلکه جهانی هستند : اغلب کسب‌ و کارها تنها می‌توانند با شهر و جامعه‌ی اطرافشان داد و ستد داشته باشند. ولی شما می توانید با داشتن یک وب‌سایت، محصولات و خدمات خود را به سراسر ایران و حتی دنیا ببرید و در همه جا عرضه کنید.

آیا می خواهید کسب و کار خود را گسترش دهید به طراحی سایت در بندرعباس و یا ایران نیاز دارید؟

کافی است با بخش طراحی سایت هرمز آی تی تماس حاصل فرمایید.

خدمات تخصصی طراحی سایت در بندرعباس

شهر بندرعباس با توجه به اینکه بسیاری از صنایع دولتی، شرکتهای صنعتی و بازرگانی، شرکتهای خصوصی و مؤسسات مالی و اعتباری در آن مستقر می باشند و همچنین از نظر گردشگری با دارا بودن جزایری زیبا مانند جزیره قشم، کیش، هنگام و هرمز و مناطق حفاظت شده و آب گرمهای فراوان همواره مورد توجه سرمایه گذاران داخلی و خارجی قرار گرفته است هرمز آی تی این آمادگی را دارد تا قبل از عقد قرارداد و شروع به طراحی سایت با ارائه مشاوره های رایگان در این زمینه بتواند بهترین خدمات را به شما ارائه نماید.

نحوه انجام طراحی وب سایت در بندرعباس

موفقیت هرمز آی تی در ارائه خدمات طراحی سایت در بندرعباس و سایر شهرها در بهینه بودن روال ارائه خدمات طراحی وب و پشتیبانی سایت می باشد که براساس این روال زمانی که از شهری همانند بندرعباس جهت ارائه خدمات طراحی سایت تماسی با شرکت برقرار می شود ابتدا کارشناسان شرکت، به دریافت خواسته و نیازهای مشتریان پرداخته و سپس براساس خواسته های مطرح شده به ارائه مشاوره رایگان در این زمینه می پردازند و بهترین پیشنهاد طراحی سایت را براساس نیاز آن مشتری در بندرعباس به وی ارائه می دهند.

سپس در صورتی که شخص یا شرکت درخواست کننده خدمات طراحی سایت در بندرعباس تمایل به همکاری با هرمز آی تی را داشته باشد همکاران ما جهت پیگیری سفارش و اعلام قیمت طراحی سایت مشتری بندرعباس با وی در تماس بوده و نسبت به عقد قرارداد اقدام می نمایند، لازم به ذکر است برای طراحی وب سایت در بندرعباس لزوما نیازی به حضور شرکت طراح سایت در بندرعباس نبوده و این خدمات می تواند از راه دور نیز صورت پذیرد، پس از تکمیل روال اداری سفارش، پروژه طراحی وب سایت بندرعباس وارد مرحله اجرایی شده و شرکت طراح به طراحی تخصصی وب سایت بندرعباس می پردازد، لازم به ذکر است در زمان انجام این پروژه طراحی وب سایت حرفه ای بندرعباس ، کلیه مکاتبات و ارتباطات بین شرکت طراحی و مشتری بندرعباس از طریق پورتال مشتریان هرمز آی تی صورت می پذیرد و مشتری طراحی سایت در بندرعباس در تمام مدت زمان انجام پروژه با شرکت طراحی سایت در ارتباط خواهد بود. لازم به ذکر است با توجه به لزوم طراحی سایت حرفه ای بندرعباس هرمز آی تی بسته به نوع پروژه با استفاده از کلیه استانداردهای روز طراحی وب سایت، اقدام به پیاده سازی و تحویل پروژه طراحی سایت در شهر بندرعباس می نماید.

پس از آماده شدن وب سایت سفارش داده شده و پایان یافتن طراحی حرفه ای وب سایت بندرعباس ، همکاران ما آموزش نحوه کار با وب سایت با مشتری بندرعباس در تماس بوده و آموزش های تصویری لازم را ارائه می دهند.

برای مشاوه رایگان طراحی سایت با بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

خرید هاست
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به هرمز آی تی می باشد.
copyright 2017 Hormoz IT - Designed and Developed Hormoz IT