09038494675
شما اینجا هستید: هرمز آی تی خرید سرور مجازی انگلیس
خرید سرور مجازی انگلیس

سرور مجازی انگلیس

uk vps خرید سرور مجازی انگلیس

پلن هاپلن 1پلن 2پلن 3پلن 4
میزان رم512 مگابایت1 گیگابایت2 گیگابایت3 گیگابایت
سی پی یوIntel® Xeon® Processor E5 2640v3Intel® Xeon® Processor E5 2640v3Intel® Xeon® Processor E5 2640v3Intel® Xeon® Processor E5 2640v3
هارد دیسک20 گیگابایت40 گیگابایت60 گیگابایت100 گیگابایت
پورت1 گیگابایت1 گیگابایت1 گیگابایت1 گیگابایت
محل سرورانگلستانانگلستانانگلستانانگلستان
سیستم عاملانتخابیانتخابیانتخابیانتخابی
قیمت ماهیانه18,000 تومان30,000 تومان42,000 تومان52,000 تومان
سفارشسفارش آنلاینسفارش آنلاینسفارش آنلاینسفارش آنلاین

سرور مجازی انگلیس چيست؟

سرور مجازی انگلیس دقيقا همانند يک سرور اختصاصی انگلیس مستقل و با همان سطح دسترسي عمل مي نمايد، با اين تفاوت که چند عدد سرور مجازی انگلیس بر روي يک سرور فيزيکي قرار مي گيرند.

به عبارت بهتر با استفاده از تکنولوژي هاي جدید و مجازي سازي هایی مانند Vmware exsi و kvm  و با بهره گيري از سخت افزار هاي پرقدرت و پيشرفته، يک سرور فيزيکي به چندين سرور مجازي (VPS) با امکانات مورد نیاز کاربر تقسيم مي شود.

هر سرور مجازی انگلیس بنا بر تنظيمات اوليه، سهم خاصي از منابع سرور از قبيل پردازنده، حافظه اصلي، فضاي ديسک سخت، پهناي باند و … را به صورت اختصاصي و تضمين شده در اختيار مي گيرد.
هر سرور مجازی انگلیس بصورت کاملا مستقل عمل مي نمايد، در نتيجه VPS هاي موجود برروي يک سرور مي توانند از سيستم عاملهاي مختلف و نسخه هاي متفاوت و همچنين نرم افزار هاي اختصاصي خود استفاده نمايند.
در تمامي پلانهاي پيشنهادي هرمز آی تی (H.IT)، دسترسي کامل در اختيار شما خواهد بود و اين امکان وجود دارد تا با استفاده از Remote Desktop و يا SSH سرور مجازي خود را مديريت نماييد و از سرور مجازي خود استفاده نمایید

مزایای سرور مجازی نسبت به سرور اختصاصی :

هزينه: در واقع شما همه قابليتهاي يک سرور اختصاصی انگلیس را با کسري از هزينه هاي آن خواهيد داشت.

مديريت پذيري: ابزارهاي تعبيه شده در VMware و SolusVM (مجازي‌سازي مورد استفاده در هرمز آی تی) ,مديريت سرور مجازی را از خارج آن بسيار آسان ميکند.

انعطاف پذيري: ارتقاءمنابع اختصاص يافته براي يک سرور مجازي انگلیس ، در صورت نياز به منابع بيشتر به راحتي و بدون نياز به جابجاي اطلاعات و اختلال بلندمدت در سرويس قابل انجام است.

سرور های شما در چه دیتاسنتری قرار دارد؟سرور های ما در رک اختصاصی ما در دیتاسنتر معروف و محبوب رد استیشن و راپید سویچ قرار دارد.

میزان پورت اختصاصی شما به هر کاربر چقدر است؟میزان اختصاصی یافته به هر کاربر بر روی سرور مجازی انگلیس ۱Gb میباشد.

چرا از سرور مجازی انگلیس استفاده کنم؟انگلیس یکی از کشورهایی میباشد که به دلیل پینگ پایین نسبت به ایران شما هنگام اتصال به سرور مجازی خود از سرعت بالاتری برخوردار خواهید بود.

پلن های سرور مجازی انگلیس ما با قیمت کاملا مناسب به کاربران ارائه میشود.

خرید هاست
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به هرمز آی تی می باشد.
copyright 2017 Hormoz IT - Designed and Developed Hormoz IT