سرور مجازی آلمانvps 300x156 سرور مجازی آلمان

پلن 1 پلن 2 پلن 3 پلن 4 پلن 5
Ram: 1Gb Ram: 2Gb Ram: 4Gb Ram: 8Gb Ram: 16Gb
cpu : Core i7 cpu : Core i7 cpu : Core i7 cpu : Core i7 cpu : Core i7
HDD : 20Gb HDD : 30Gb HDD : 40Gb HDD : 50Gb HDD : 100Gb
Port : 1Gb Port : 1Gb Port : 1Gb Port : 1Gb Port : 1Gb
قیمت : 11000 تومان ماهانه قیمت : 17500 تومان ماهانه قیمت : 23000 تومان ماهانه قیمت : 36000 تومان ماهانه قیمت : 78000 تومان ماهانه
سفارش آنلاین سفارش آنلاین سفارش آنلاین سفارش آنلاین سفارش آنلاین

سرور مجازي چيست؟

سرور مجازي دقيقا همانند يک سرور اختصاصی مستقل و با همان سطح دسترسي عمل مي نمايد، با اين تفاوت که چند عدد سرور مجازي آلمان بر روي يک سرور فيزيکي قرار مي گيرند.

به عبارت بهتر با استفاده از تکنولوژي هاي جدید و مجازي سازي هایی مانند Vmware exsi و kvm  و با بهره گيري از سخت افزار هاي پرقدرت و پيشرفته، يک سرور فيزيکي به چندين سرور مجازي با امکانات مورد نیاز کاربر تقسيم مي شود.

هر سرور مجازي آلمان بنا بر تنظيمات اوليه، سهم خاصي از منابع سرور از قبيل پردازنده، حافظه اصلي، فضاي ديسک سخت، پهناي باند و … را به صورت اختصاصي و تضمين شده در اختيار مي گيرد.
هر سرور مجازي آلمان بصورت کاملا مستقل عمل مي نمايد، در نتيجه VPS هاي موجود برروي يک سرور مي توانند از سيستم عاملهاي مختلف و نسخه هاي متفاوت و همچنين نرم افزار هاي اختصاصي خود استفاده نمايند.
در تمامي پلانهاي پيشنهادي هرمز آی تی (H.IT)، دسترسي کامل در اختيار شما خواهد بود و اين امکان وجود دارد تا با استفاده از Remote Desktop و يا SSH سرور مجازي خود را مديريت نماييد و از سرور مجازي خود استفاده نمایید

مزایای سرور مجازی نسبت به سرور اختصاصی :

هزينه: در واقع شما همه قابليتهاي يک سرور اختصاصی را با کسري از هزينه هاي آن خواهيد داشت.

مديريت پذيري: ابزارهاي تعبيه شده در VMware و SolusVM (مجازي‌سازي مورد استفاده در هرمز آی تی) ,مديريت سرور مجازي را از خارج آن بسيار آسان ميکند.

انعطاف پذيري: ارتقاءمنابع اختصاص يافته براي يک سرور مجازي آلمان، در صورت نياز به منابع بيشتر به راحتي و بدون نياز به جابجاي اطلاعات و اختلال بلندمدت در سرويس قابل انجام است.

سرور های شما در چه دیتاسنتری قرار دارد؟سرور های ما در رک اختصاصی ما در دیتاسنتر معروف و محبوب هتزنر آلمان قرار دارد.

میزان پورت اختصاصی شما به هر کاربر چقدر است؟میزان اختصاصی یافته به هر کاربر بر روی سرور مجازی آلمان ۱Gb میباشد.

چرا از سرور مجازی آلمان استفاده کنم؟آلمان یکی از کشورهایی میباشد که به دلیل پینگ پایین نسبت به ایران شما هنگام اتصال به سرور مجازی خود از سرعت بالاتری برخوردار خواهید بود.

پلن های سرور مجازی آلمان ما با قیمت کاملا مناسب به کاربران ارائه میشود.

برای سفارش با پشتیبانی تماس بگیرید.

تماس با ما :

تلفن : ۰۹۰۳۸۴۹۴۶۷۵

ایمیل : info@hormozit.ir