09038494675
شما اینجا هستید: هرمز آی تی میزبانی وب آپلود فایل در هاست رایگان
آپلود فایل در هاست رایگان

آپلود فایل در هاست رایگان

upload cloud آپلود فایل در هاست رایگان

همانطور که می دانید هرمز آی تی یکی از ارائه دهندگان سرویس میزبانی وب رایگان یا همان هاست رایگان می باشد , به همین دلیل می خواهیم به شما کاربران گرامی آپلود فایل بر روی هاست رایگان را آموزش دهیم.

توجه : این آموزش برای افراد مبتدی و تازه کار آماده شده و کسانی که آشنایی کامل با کنترل پنل هایی مانند سی پنل و دایرکت ادمین دارند نیازی به آن نخواهند داشت.

برای ادامه آموزش با ما همراه باشید.

مرحله اول : شما باید وارد هاست خود شوید مراحل ورود به هاست (وارد ناحیه کاربری خود در هرمز آی تی شوید > سرویس ها > سرویس مورد نظر > وارد شدن به دایرکت ادمین یا سی پنل)

مرحله دوم : همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید اکنون ما وارد هاست شده ایم برای آپلود فایل از طریق منو یا فهرست با گزینه Files و یا از قسمت Your Account با گزینه File Manager می توانیم وارد دایرکتوری های هاست شویم.

upload file 1 آپلود فایل در هاست رایگان

 

مرحله سوم : شما اگر میخواهید فایل های خود را به غیر از دایرکتوری public_html در جای دیگری از هاست آپلود کنید باید در اینجا آپلود نمایید.

اما اگر فایل های اصلی سایت شما را شامل می شود باید وارد دایرکتوری public_html شوید و باید ها را به صورت یک فایل زیپ آپلود نمایید با کلیک بر فولدر مورد نظر می توانید به آن وارد شوید.

upload file 2 آپلود فایل در هاست رایگان

 

مرحله چهارم : پس از وارد شدن به دایرکتوری اصلی هاست خود در صورتی که قبلا فایلی در آن آپلود نکرده باشید (کنترل پنل دایرکت ادمین) فایل های زیر برای شما نمایان خواهد شد.

برای آپلود باید از پایین صفحه بر روی گزینه Upload files to current directory کلیک کنید.

upload file 3 آپلود فایل در هاست رایگان

 

مرحله پنجم : همانطور که مشاهده می کنید در اینجا از شما خواسته شده تا فایل های خود را از کامپیوتر خود بارگذاری نمایید , برای اینکار بر روی گزینه Browse کلیک کنید.

upload file 4 آپلود فایل در هاست رایگان

مرحله ششم : با کلیک بر روی گزینه Upload Files فایل های خود را آپلود نمایید.

توجه داشته باشید این آموزش فقط برای کسانی که از هاست رایگان هرمز آی تی استفاده می کنند تهیه شده است و سایر کاربران اینترنت در صورتی که از کنترل پنل دایرکت ادمین استفاده کنند می توانند از آن استفاده کنند.

امیدواریم این آموزش برای شما مفید واقع شده باشد.

موفق و پیروز باشید.

دسته بندی: میزبانی وب تاریخ: ۲۱ مهر ۱۳۹۶
خرید هاست
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به هرمز آی تی می باشد.
copyright 2017 Hormoz IT - Designed and Developed Hormoz IT