09038494675
شما اینجا هستید: هرمز آی تی میزبانی وب آموزش Statistics & Dashboard سی پنل
آموزش Statistics & Dashboard سی پنل

آموزش Statistics & Dashboard سی پنل

در این فصل، ما در مورد آمار سی پنل و داشبورد همراه با چند نمونه و تصاویر برای درک بهتر، بحث خواهیم کرد.

cPanel Statistics : رابط آمار سی پنل آمار سریع حساب cPanel شما را نشان می دهد، این شامل انواع مختلفی از اطلاعات نشان داده شده در زیر است، برای مشاهده آمار سریع حساب کاربری cPanel خود، روی نماد آماری دوم از نوار کناری در سمت چپ کلیک کنید، شما این اطلاعات را در آمار سریع cPanel پیدا خواهید کرد.

quick statistics آموزش Statistics & Dashboard سی پنل

General : این به شما مقدار پهنای باند اختصاص داده شده به حساب شما و همچنین میزان پهنای باند که توسط شما استفاده می شود را نشان می دهد، همچنین شما می توانید حساب های FTP موجود در حساب cPanel خود را نشان دهید، همچنین اطلاعات مربوط به دایرکتوری خانه شما و آدرس IP که از آن شما در آخرین لحظه وارد سیستم شدید را نشان می دهد، شما می توانید با کلیک بر روی اطلاعات سرور برای مشاهده اطلاعات دقیق از منابع سرور خود.

Domain Info : در جعبه بعدی، به شما اطلاعات مربوط به دامنه اصلی و تعدادی از دامنه های افزودنی، زیر دامنه ها و نام های مستعار که شما ایجاد کرده اید را نشان می دهد.

Mail Info : این بخش اطلاعاتی را درباره ایمیل های شما نشان می دهد، این قسمت به شما خواهد گفت که چگونه بسیاری از حساب های ایمیل، فرستنده های خودکار و فیلتر های شما ایجاد شده همراه با تعداد کل منابع اختصاص داده شده است.

Disk Space : در این بخش، فضای کل دیسک حساب شما نمایش داده می شود و همچنین مقدار فضای مورد استفاده توسط پایگاه داده MySQL همراه با مقدار کل فضای اختصاص یافته به حساب شما و پایگاه داده MySQL نشان داده شده است.

Database : این بخش اطلاعات مربوط به تعداد کل پایگاه های داده ای که شما ایجاد کرده اید همراه با تعداد کل پایگاه داده ای که می توانید ایجاد کنید را نشان می دهد.

cloud linux آموزش Statistics & Dashboard سی پنل

System Information : در این بخش، آمار سی پنل شما اطلاعات سیستم شما را با استفاده از کل CPU، حافظه مجازی و فیزیکی که استفاده می شود، نشان می دهد، همچنین نمایش اطلاعات مربوط به فرایندی که شما در حال اجرا است، استفاده از ورودی و خروجی و همچنین نشان می دهد تعداد inodes، که به معنی تعداد فایل ها است.

cPanel Dashboardاز طریق این رابط شما می توانید برخی از آمار کوتاه از حساب کاربری سی پنل خود را به علاوه شما می توانید موضوع از حساب کاربری cPanel خود را تغییر دهید، برای دسترسی به داشبورد خود، میتوانید روی نماد سوم “داشبورد” در نوار کناری سمت چپ کلیک کنید.

برای توضیحات دقیق تر وارد صفحه راهنمای داشبورد سی پنل شوید.

dashboard آموزش Statistics & Dashboard سی پنل

دسته بندی: میزبانی وب تاریخ: ۰۲ مرداد ۱۳۹۶
خرید هاست
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به هرمز آی تی می باشد.
copyright 2017 Hormoz IT - Designed and Developed Hormoz IT