09038494675
شما اینجا هستید: هرمز آی تی سرور مجازی مزایای خرید سرور مجازی آلمان
مزایای خرید سرور مجازی آلمان

خرید سرور مجازی آلمان

vps 300x156 مزایای خرید سرور مجازی آلمان

سرور مجازی چیست؟سرور مجازی یا همان وی پی اس (vps) یک ماشین مجازی است که بر روی یک ابر سرور یا سرور اختصاصی قرار گرفته و بخش کوچکی از آن است.

از مزایای استفاده از سرور مجازی میتوان به قیمت و هزینه پایین تر نسبت به یک سرور اختصاصی دانست زیرا که هزینه تهیه یک سرور اختصاصی بسیار گران است و دردسر های مربوط به خود را نیز دارد.

در هنگام خرید یک سرور مجازی باید به کشور و دیتاسنتر ارائه دهنده سرویس نیز دقت کرد زیرا در صورتی که شما به عنوان مثال میخواهید سرعت ریموت بالایی به سرور خود داشته باشید کشورهای اروپایی مناسب تر هستند تا آمریکایی البته میتوانید از سرور های مجازی ایران نیز استفاده کنید اما هزینه آن بسیار گران میباشد و منابع آن نیز محدودیت هایی دارد.

پیشنهاد ما این است که از سرور مجازی آلمان استفاده کنید زیرا با خرید سرور مجازی آلمان میتوانید به خواسته های خود برسید به این دلیل که این سرور ها به دلیل محل قرار گیری و فاصله نزدیک آن به ایران و همچنین ارائه سرویس های مطلوب و با کیفیت به مشتریان خود یکی از بهترین انتخاب ها میباشد.

همچنین شما هزینه کمتری نیز نسبت به سایرین پرداخت میکنید.

در دیتاسنتر های آلمانی هتزنر از نظر کیفیت نسبت به سایر دیتاسنترهای این کشور با توجه به تجارب گذشته و کار با این دیتاسنتر از کیفیت بالاتری برخوردار است و جالب است بدانید تمامی سرور های ما نیز در رک اختصاصی ما در این دیتاسنتر قرار دارد و شما میتوانید به خرید سرور مجازی آلمان از یک سرویس با کیفیت و مطلوب استفاده کنید.

 

دسته بندی: سرور مجازی تاریخ: ۰۷ دی ۱۳۹۵
خرید هاست
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به هرمز آی تی می باشد.
copyright 2017 Hormoz IT - Designed and Developed Hormoz IT