09038494675
شما اینجا هستید: هرمز آی تی سرور اختصاصی, سرور مجازی, میزبانی وب مزایای استفاده از هاست رایگان
مزایای استفاده از هاست رایگان

مزایای استفاده از هاست رایگان

free webhosting 1 مزایای استفاده از هاست رایگان

 

در این مقاله آموزشی میخواهیم مزایای استفاده از هاست رایگان را به شما بگوییم.

در این سرویس‌ها که معروف ترین آن‌ها سرویس‌های وبلاگ نویسی‌اند کاربر می‌تواند محتوای وب سایتش را بدون پرداخت هیچ هزینه ای در فضای سرور شرکت هاستینگ آپلود کند.

این نوع سرویس مناسب افرادی است که تازه فعالیت شان در فضای اینترنت شروع کرده‌اند و می‌خواهند با فرآیند ایجاد وب سایت بیشتر آشنا شوند.

همچنین افرادی که می‌خواهند وبلاگ‌نویسی را شروع کنند در بسیاری موارد عجله یا تمایل چندانی برای پرداخت هزینه برای فضای هاست ندارند , برای این افراد نیز استفاده از سرویس هاست‌ رایگان تنها راه حل است.

در سرویس های هاست پولی درآمد شرکت هاستینگ از مبلغی است که مشتریان فضای هاست به طور دوره‌ای سالانه یا ماهانه می‌پردازند.

اما شرکت های هاست مجانی برای کسب درآمد و ادامه‌ی سرویس‌دهی عمدتاً به تبلیغات متکی‌اند این تبلیغات به صورت متن یا بنر در وب‌سایت‌های مشتریان قرار داده می‌شود.

(البته شرکت هرمز آی تی هیچگونه تبلیغات یا بنری در وب سایت مشتریان قرار نمی دهد)

مزیت اصلی سرویس های هاستینگ رایگان همان پول نخواستن است , بنابراین برای افرادی که تازه کارشان را در اینترنت آغاز کرده اند یا تنها به دنبال طرح مسائل مورد علاقه ی خود در وب هستند و منفعت اقتصاد خاصی را از این کار خود دنبال نمی‌کنند یک انتخاب مناسب هستند.

برای افرادی که تنها می‌خواهند محتوایی محدود را در یک فضای وب کوچک نمایش دهند و با تبلیغات ناخواسته یا نداشتن نام مستقل برای وب‌سایت شان مشکلی ندارند نیز این نوع فضاهای هاست پیشنهاد خوبی است , به‌ ویژه که مزیت دیگر این فضاهای رایگان این است بیشتر وب سایت های ارایه دهنده‌ی هاست مجانی ابزارها و محیط یکپارچه با کاربری آسان و امکاناتی نسبتا منطقی برای آپلود صفحه های وب در حساب های رایگان در اختیار کاربران‌شان می‌گذارند.

این محدودیت ها به این دلیل انجام می‌شود که فضاهای هاست رایگان بیش‌تر مورد توجه و استفاده‌ی کاربران تازه کار و نابلد است که راحتی کار با این ابزارها برایشان جذاب است و همچنین کاربر پس از عادت کردن به یک محیط مدیریت محتوا کمتر میل به تغییر دارد و به راحتی میتواند از امکانات موجود در هاست خود بهترین استفاده را ببرد و هم هزینه ای پرداخت نمیکند و همه چیز رایگان خواهد بود.

free webhosting مزایای استفاده از هاست رایگان

 آیا در هاست رایگان محدودیتی وجود دارد؟

بله , وجود دارد به این دلیل که دادن امکانات نامحدود و همچنین تمامی امکانات مشکلاتی مانند سوءاستفاده افراد سودجو , اسپم و … را میتواند به وجود آورد.

آیا هاست نامحدود وجود دارد؟

خیر , زیرا هیچ چیزی به عنوان بی نهایت وجود ندارد و دارای ظرفیت محدودی است.

آیا در هاست های رایگان هرمز آی تی امکان ارتقا به پلن بالاتر وجود دارد؟

بله , شما در صورت نیاز به فضای بیشتر میتوانید هاست خود را ارتقا دهید.

آیا هاست اشتراکی رایگان برای یادگیری برنامه نویسی وب و یا تمرین مناسب است ؟

بله , در صورتی که شما یک وب مستر تازه کار یا به اصطلاح آماتور هستید یا میخواهید جهت تست پروژه های خود از آن استفاده کنید هاست رایگان گزینه این بسیار مناسب میباشد زیرا شما بدون اینکه هزینه های آنچنانی پرداخت کنید میتوانید کارهای خود را انجام دهید.

دسته بندی: سرور اختصاصی, سرور مجازی, میزبانی وب تاریخ: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
خرید هاست
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به هرمز آی تی می باشد.
copyright 2017 Hormoz IT - Designed and Developed Hormoz IT