09038494675
شما اینجا هستید: هرمز آی تی سرور اختصاصی, سرور مجازی, فناوری اطلاعات معرفی ویژگی های جدید IIS 10.0
معرفی ویژگی های جدید IIS 10.0

معرفی ویژگی های جدید IIS 10.0

IIS معرفی ویژگی های جدید IIS 10.0

سرویس IIS 10.0 آخرین نسخه خدمات اطلاعات اینترنت (IIS) است که با ویندوز ۱۰ و ویندوز سرور ۲۰۱۶ نصب می شود.

این مقاله قابلیت های جدید IIS در ویندوز ۱۰ و ویندوز سرور ۲۰۱۶ را توصیف می کند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این ویژگی ها می توانید به بخش آموزش های هرمز آی تی مراجعه کنید.

پروتکل HTTP/2

پشتیبانی از پروتکل HTTP / 2 را اضافه کرده است که اجازه می دهد تا برای پیشرفت های متعدد بر روی HTTP 1.1 و استفاده مجدد از اتصالات کارآمد و کاهش در زمان تأخیر است.

پشتیبانی از HTTP / 2 به ویندوز سرور ۲۰۱۶ و ویندوز ۱۰ به عنوان بخشی از درایور دستگاه (Device) حالت kernel mode اضافه شد، HTTP.sys و تمام وبسایت های موجود IIS 10.0 می توانند از این مزیت بهره مند شوند. (آخرین نسخه های بسیاری از مرورگرهای مدرن در حال حاضر از HTTP / 2 بر روی TLS پشتیبانی می کنند، بنابراین شما می توانید از HTTP / 2 استفاده کنید.)

IIS در نانو سرور

نانو سرور جدید گزینه ای بی نظیر، ۶۴ بیتی برای ویندوز ۱۰ و ویندوز سرور ۲۰۱۶ است که “سیستم عامل فقط به اندازه کافی” را نصب می کند و در نتیجه یک رد پای کوچکتر را ایجاد می کند.

Nano Server چگالی بالاتری دارد، افزایش زمان آپدیت و سطح حمله کوچکتر را برای انجام کارهای وب مناسب می سازد، در حال حاضر شما می توانید ASP.NET Core، Apache Tomcat و Workloads PHP را در IIS در Nano Server اجرا کنید، علاوه بر استفاده از آن به عنوان یک پروکسی معکوس برای هر شنونده HTTP از طریق ماژول HttpPlatformHandler است.

مدیریت IIS

با ظهور نانو سرور، IIS در حال حاضر یک داستان مدیریت بهتر برای تمام محیط های در حال اجرا (از جمله آنهایی که دارای GUI نیستند) فراهم می کند.

Microsoft IIS Administration یک API REST است که به شما امکان پیکربندی و نظارت بر نمونه IIS خود را می دهد و این یک پروژه منبع باز (open source) است که تحت توسعه فعال در GitHub است.

با استفاده از این API کاربران می توانند از IIS Web Manager جدید استفاده کنند که در https://manage.iis.net موجود است.

Microsoft IIS Administration از IIS 7.5 به بالا را پشتیبانی می کند.

IIS Administration PowerShell cmdlets

IIS 10.0 ویژگی جدیدی اضافه می کند ماژول PowerShell برای مدیریت IIS که مقیاس بهتر را ارائه می دهد و پشتیبانی از Pipelining برتر را بهتر از کدهای موجود در WebAdministration می کند.

ماژول جدید به شما اجازه دسترسی مستقیم به شیء ServerManager را میدهد که امکان کنترل بیشتر روی سیستم پیکربندی را فراهم می کند.

Wildcard Host Headers

IIS 10.0 از Header Host ها پشتیبانی می کند؛ شما هم اکنون می توانید درخواست ها را برای هر زیر دامنه در یک دامنه مشخص تنظیم کنید.

IIS Thread Pool Ideal CPU Optimization برای سخت افزار NUMA

IIS 10.0 عملکرد بهتر در سخت افزار NUMA را با بهینه سازی ایده آل CPU فراهم می کند.

دسته بندی: سرور اختصاصی, سرور مجازی, فناوری اطلاعات تاریخ: ۲۴ آبان ۱۳۹۶
خرید هاست
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به هرمز آی تی می باشد.
copyright 2017 Hormoz IT - Designed and Developed Hormoz IT