09038494675
شما اینجا هستید: هرمز آی تی سئو و بهینه سازی, میزبانی وب هاست لینوکس با گواهینامه اس اس ال رایگان
هاست لینوکس با گواهینامه اس اس ال رایگان

هاست لینوکس با گواهینامه اس اس ال رایگان

SSLcert هاست لینوکس با گواهینامه اس اس ال رایگان

هنگامی که برای خرید هاست لینوکس ثبت نام می کنید، معمولا برای یک سرگرمی شخصی مانند وبلاگ نویسی است، یا دلیل آن این است که شما یک محصول یا خدمات عالی دارید و می خواهید آن را به اشتراک بگذارید.

در حال حاضر، آیا شما بعد از انتخاب نام برند خود و ثبت نام هاست لینوکس، می دانید که شرایط زیادی موفقیت شما وجود دارد، یکی از مهمترین موارد کسب و کارتان، یک گواهی SSL باشد، اما ابتدا اجازه دهید برخی عوامل که معاملات آنلاین را تحت تاثیر قرار می دهد بررسی کنیم.

گواهینامه SSL چیست؟

به طور خلاصه، در صورت اینکه یک گواهینامه SSL بر روی وب سایت شما نصب باشد همه بازدیدکنندگان شما یا مشتریان بالقوه می دانند که اطلاعاتی که از طریق سایت شما ارائه می شوند، ایمن هستند، امنیت مهم است، حفظ حریم خصوصی مهم است، اعتماد مهم است! این زیبایی یک گواهی SSL است.

SSL چگونه کار می کند؟

وقتی SSL در جلوی آدرس دامنه شما نمایش داده می شود یک نماد است برای اینکه سایت شما ایمن و مطمئن است.

اما دقیقا چطور کار می کند؟ تابع اصلی یک گواهینامه SSL این است که اطلاعاتی را که از طریق وبسایت شما ارائه شده است، را رمزنگاری می کند تا فقط گیرنده واقعی داده بتواند از آن استفاده کند.
خلاصه، هیچکس به جز شخص یا افرادی که قصد ارسال یا دریافت آن را دارند، نمی توانند داده های رد و بدل شده را بخوانند.

هاست لینوکس با گواهینامه اس اس ال رایگان

همانطور که می دانید هاست لینوکس یکی از رایج ترین نوع میزبانی وب است و از آنجا که امنیت یکی از ارکان اصلی یک وب سایت می باشد هرمز آی تی به طور رایگان این امکان را برای مشتریان خود فراهم نموده است تا پس از خرید هاست نیازی به خرید گواهینامه SSL نداشته باشند و به طور رایگان بر روی هاست مشتریان نصب و راه اندازی می شود.

همچنین در صورت نیاز می توانید از آفر های فروش گواهینامه SSL ما استفاده کنید :

Positive SSL : گواهینامه SSL مثبت Comodo برای ایمن سازی اینترانت، extranet ها و وب سایت ها طراحی شده است، این نوع گواهی ها یک روش ایده آل و کم هزینه برای تأمین امنیت وب سرور شرکت شما هستند.

Comodo SSL : گواهینامه های Comodo SSL قویترین حفاظت، انعطاف پذیری را ارائه می دهند و در عرض چند دقیقه بعد از سفارش آنلاین شما به طور ۱۰۰% فعال شده، بر روی وب سایت شما نصب می شود.

Positive Wildcard SSL : شما می توانید پول و زمان زیادی را صرف خرید و مدیریت یک گواهینامه SSL شخصی برای هر زیر دامنه وب سایت خود کنید یا می توانید با خرید تنها یک گواهینامه SSL با نام Wildcard برای محافظت از همه آنها، صدها یا حتی هزاران دلار را ذخیره کنید.

Comodo Wildcard SSL : Comodo Wildcard SSL زیر دامنه هایی مانند yourdomain.com، secure.yourdomains.com و mail.yourdomain.com را امن می کند.
این نوع گواهینامه SSL با صرفه جویی در مدیریت گواهینامه SSL، پول و زمان را ذخیره می کند.

موفق باشید.

دسته بندی: سئو و بهینه سازی, میزبانی وب تاریخ: ۱۵ بهمن ۱۳۹۶
خرید هاست
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به هرمز آی تی می باشد.
copyright 2017 Hormoz IT - Designed and Developed Hormoz IT