09038494675
شما اینجا هستید: هرمز آی تی میزبانی وب آموزش ریدایرکت کردن یک دامنه به دامنه دیگر در هاست
آموزش ریدایرکت کردن یک دامنه به دامنه دیگر در هاست

آموزش ریدایرکت کردن یک دامنه به دامنه دیگر در هاست

شاید برای شما همواره پیش آمده باشد که به هر دلیلی بخواهید آدرس دامنه سایت خود را به آدرس دامنه دیگری منتقل کنید اما نمی دانید که چگونه این کار را انجام دهید در این بخش به شما نحوه ریدایرکت کردن یک دامنه به دامنه دیگر در هاست سی پنل را آموزش خواهیم داد.

در صورتی که مایلید کاربران مشاهده کننده سایت خود را از آدرسی به آدرس دیگر منتقل کنید برای مثال از هرمز آی تی به گوگل از آموزش زیر بهره ببرید، توجه داشته باشید که لازم است پیش از شروع کار، دامنه ی مورد نظر، یا به صورت Addon و یا به صورت Park شده بر روی هاست شما موجود باشد.

آموزش ریدایرکت کردن یک دامنه به دامنه دیگر در هاست

redirect domain 1 آموزش ریدایرکت کردن یک دامنه به دامنه دیگر در هاست

با کلیک بر روی گزینه Redirects وارد صفحه زیر خواهید شد :

redirect domain 2 آموزش ریدایرکت کردن یک دامنه به دامنه دیگر در هاست

در قسمت Type میبایست نوع ریدایرکت خود را تعیین کنید، در اینجا در صورتی که قرار است این ریدایرکت فقط برای مدت کوتاهی روی این آدرس دامنه اعمال شود میبایست Temporary 302 و در غیر این صورت Permanent 301 را انتخاب نمایید.

  1. در قسمت بعدی از منوی کشویی، دامنه مورد نظرتان را انتخاب کنید، اگر قصد ریدایرکت کل دامنه را دارید فیلد بعدی را خالی گذاشته و در غیر این صورت مسیر مورد نظر را در فیلد بعدی وارد کنید، مثلا اگر بخواهید فولدر forum از دامنه ی domain.com را به مسیر جدیدی هدایت کنید، میبایست در فیلد دوم عبارت /forum را وارد کنید و …
  2. در قسمت redirects to آدرس مقصد یا آدرس دامنه را به همراه پروتکل به صورت کامل بنویسید، یعنی فراموش نکنید که http یا https یا ftp را بر حسب نیاز پیش از آدرس مورد نظر بیاورید.
  3. قسمت بعدی یعنی www redirection را دست نخورده باقی بگذارید تا دامنه ی مورد نظر، چه زمانی که با www وارد شود و چه زمانی که بدون www وارد شود، به آدرس جدید هدایت گردد.

موفق باشید.

دسته بندی: میزبانی وب تاریخ: ۱۹ بهمن ۱۳۹۶
خرید هاست
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به هرمز آی تی می باشد.
copyright 2017 Hormoz IT - Designed and Developed Hormoz IT