09038494675
شما اینجا هستید: هرمز آی تی میزبانی وب, هاست رایگان هاست و دامین رایگان
هاست و دامین رایگان

هاست و دامین رایگان

free domain هاست و دامین رایگان

امروز می خواهیم توضیحات کامل و جامع را درباره هاست و دامین رایگان به شما عزیزان بدهیم شاید برخی از شما در مقاله های قبلی پاسخ سوالات خود را به درستی پیدا نکرده باشید به همین خاطر همه مواردی که شما نیاز به دانستن آن دارید را در اینجا به شما خواهیم گفت با ما همراه باشید.

در صورتی که شما با هاست رایگان آشنایی ندارید به شما توصیه می کنیم این مقاله را بخوانید : هاست رایگان چیست

خب تا اینجا شما با مفهوم کلی سرویس های میزبانی وب رایگان آشنا شدید اما چرا هاست و دامنه رایگان؟

به چه دلیل است که برخی شرکت ها هاست و دامنه رایگان ارائه می دهند؟ مگر ممکن است چنین چیزی؟ همه و همه سوالاتی است که در ذهن یک وبمستر وجود دارد که در اینجا می خواهیم پاسخ همه آن ها را به طور شفاف بدهیم.

ابتدا شما باید بدانید که دو دسته دامنه اینترنتی رایگان وجود دارد : دامنه های رایگان (example.tk)  – ساب (زیر دامنه) دامنه های رایگان (client.example.tk)

در دامنه های دسته اول به طور کلی رایگان هستند و توسط رجیسترار ها ثبت می شوند مانند پسوند های tk , ml , cf , ga و برخی دیگر که خود شما مالک آن خواهید بود.

در دامنه های دسته دوم که همان ساب دامنه ها هستند شما مالک دامنه نیستید بلکه یک زیر دامنه از دامنه اصلی سایت سرویس دهنده هستید و هیچ کنترلی بر آن ندارید در واقع می توان گفت ساختار وبلاگی اما با دسترسی های بالاتر مانند کنترل پنل های سی پنل یا دایرکت ادمین که در دسترس کاربر قرار می گیرد.

من می خواهم برای شرکتم یک دامنه انتخاب کنم آیا می توان از دامنه رایگان استفاده کرد؟ خیر , دامین های رایگان به هیچ عنوان برای استفاده شرکت ها و موسسات پیشنهاد نمی شود به دلیل غیررسمی بودن آن ها اگر می خواهید کسب کار شما شکل رسمی به خود بگیرد بهتر است با خرید دامنه هایی با پسوند com , net , org , info , ir به کسب و کار خود شخصیت برند شدن بدهید دقت کنید که وب سایت شما شناسنامه شما در فضای مجازی خواهد بود پس چه بهتر که به وب سایت خود شخصیت بدهیم.

خب تا اینجا پاسخ برخی سوالات را یافتیم اما کلمه هاست و دامین رایگان به چه معنا است؟ آیا واقعا هاست و دامین رایگان می دهند موضوع چیست؟ پاسخ بسیار روشن است می توان اینگونه گفت که این کلمه بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد تا واقعی در ادامه به این موضوع می پردازیم.

هاست و دامین رایگان : به سرویس میزبانی وب رایگان به همراه دامنه های رایگان قابل ثبت یا زیر دامنه رایگان سرویس دهنده شما گفته می شود که می توانید از آن استفاده کنید.

آیا هرمز آی تی هم هاست و دامنه رایگان ارائه می دهد؟ بله یکی از سرویس های ما هاست رایگان می باشد اما درباره دامنه رایگان باید بدانید که هرمز آی تی به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی دامنه هایی با پسوند های رایگان ارائه نمی دهد همینطور ساب دامنه یا زیر دامنه به نام برند خود ارائه نمی دهد , تنها و فقط دامنه های بین و المللی و یا ملی ایران به صورت رایگان قابل ثبت هستند آن هم در صورتی که شما با خرید هاست سی پنل یا دایرکت ادمین از ما که در هنگام خرید هاست در آن قید شده باشد در صورت خرید این پلن می توانید دامنه رایگان ثبت کنید قابل انجام می باشد.

شرایط استفاده از هاست رایگان چیست آیا دائمی است؟ میزبانی وب رایگان فقط به سایت های مجاز و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران ارائه خواهد شد و د صورت مشاهده استفاده غیرمجاز سرویس بدون اطلاع قبلی بسته خواهد شد , همچنین فقط به مدت ۱ ماه رایگان بوده و در صورت عدم تمدید بسته خواهد شد.

من از پلن های رایگان استفاده می کنم آیا با ارتقا به پلن های پولی می توانم دامنه رایگان ثبت کنم؟ بله , در صورتی که پلن انتخابی شما شامل دامنه رایگان باشد امکان ثبت وجود دارد.

آیا در صورت خرید هاست سی پنل یا دایرکت ادمین دامنه رایگان ثبت خواهد شد؟ بله در پلن های شامل دامنه رایگان باشد.

در صورتی که پاسخ خود را نگرفته اید به قسمت آموزش هاست رایگان مراجعه کنید.

امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد.

موفق باشید.

دسته بندی: میزبانی وب, هاست رایگان تاریخ: ۰۲ آبان ۱۳۹۶
خرید هاست
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به هرمز آی تی می باشد.
copyright 2017 Hormoz IT - Designed and Developed Hormoz IT