09038494675
شما اینجا هستید: هرمز آی تی میزبانی وب ویژگی های یک هاست رایگان با کیفیت
ویژگی های یک هاست رایگان با کیفیت

ویژگی های یک هاست رایگان با کیفیت

free hosting ویژگی های یک هاست رایگان با کیفیت

ویژگی های یک هاست رایگان با کیفیت چیست؟ برای اینکه از کیفیت یک هاست رایگان تعریف درستی داشته باشیم باید مفهوم میزبانی وب را به طور کامل درک کنیم تا بتوانیم خوب را از بد تشخیص دهیم.

میزبانی وب چیست؟ به مفهوم فراهم ساختن فضایی است که کاربر می‌تواند فایل‌های وب‌گاه (وب سایت) خود را در آن قرار دهد.

وب سایت‌ها از مجموعه‌ای از فایلهای مختلف مانند تصاویر، متون و فایلهای برنامه‌نویسی شده به زبانهای مختلف و سایر اسناد مربوطه تشکیل می‌شود که به منظوری خاص به شکلی با هم مرتبط شده‌اند.

هر شخصی که نرم‌افزارهای لازم و دسترسی به این فایلها را داشته باشد امکان بازدید از این سایت را دارد، حال برای اینکه همه مردم امکان دسترسی به فایلها را داشته باشند نیاز است تا فایلها در کامپیوتری قرار گیرند که همواره به اینترنت پرسرعت متصل است به این کامپیوترها «سرویس دهنده» یا «سرور» می‌گویند.

همانطور که در بالا مفهوم کامل میزبانی وب را توضیح دادیم حالا شما باید برای هاست رایگان با کیفیت یک میزبان خوب پیدا کنید اما میزبان خوب چگونه میزبانی است؟

<< 100 گیگ هاست رایگان >>

<< هاست رایگان نامحدود >>

آیا تا به حال متن بالا را دیده اید؟ چگونه هاست رایگان نامحدود ارائه می دهند؟ پاسخ روشن است اول اینکه هیچ چیزی به عنوان نامحدود وجود ندارد و هرچیزی محدود می باشد دوم اینکه در این گونه میزبانی ها حداقل امکانات مدیریتی در کنترل پنل کاربر قرار دارد و کار را برای یک فرد مبتدی بسیار سخت خواهد کرد، یکی از مهمترین مواردی که باید توجه کرد متن تبلیغاتی اغوا کننده آن است که باعث می شود افراد زیادی برای استفاده از سرویس رایگان از این هاست ها استفاده کنند به همین دلیل کیفیت آن نیز کاهش می یابد.

آیا یک هاست رایگان خوب چگونه است؟

شما باید توجه داشته باشید که کیفیت سرویس دهی نیاز به مدیریت عالی دارد به عنوان مثال هاست رایگان هرمز آی تی فقط ۱۰۰ مگابایت رایگان است اما چرا؟ پاسخ روشن است به دلیل بالا بردن کیفیت سرویس ها، اما چرا فقط یک ماه رایگان؟ برای اینکه همانطور که می دانید تنها ۳۰ روز رایگان است به دلیل این که  تنها ۳۰ روز رایگان فقط جهت تست کیفیت سرویس ها می باشد تا شما از کیفیت هاست خود مطمئن شوید همچنین در این مدت اگر کاربری پس از ۱ ماه نیازی به هاست نداشت سرویس آن حذف خواهد شد و به این طریق از شلوغی بیش از حد کاربران غیر فعال جلوگیری خواهد شد همچنین از ویژگی های این سرویس ها این است که محدودیتی در استفاده کاربران ایجاد نمی شود و به کاربران کنترل پنل های اصلی مانند سی پنل و دایرکت ادمین داده می شود و از سایر کنترل پنل ها استفاده نمی شود یک سرویس دهنده خوب باید بتواند کاربران خود را به خوبی مدیریت کند.

دسته بندی: میزبانی وب تاریخ: ۰۱ شهریور ۱۳۹۶
خرید هاست
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به هرمز آی تی می باشد.
copyright 2017 Hormoz IT - Designed and Developed Hormoz IT