09038494675
شما اینجا هستید: هرمز آی تی سرور اختصاصی آلمان
سرور اختصاصی آلمان

سرور اختصاصی آلمان

dedicated server 300x225 سرور اختصاصی آلمان

سرور چیست؟سرور نوعي كامپيوتر است با امكانات سخت افزاري و نرم افزاري بيشتر كه بر خلاف كامپيوتر هميشه بايد روشن و به اينترنت متصل باشد.

مديريت سرور به دليل حساسيت آن بايد توسط افراد متخصص انجام شود تا براي سايتهايي كه روي آن قرار دارند مشكلاتي چه از نظر كيفيتي و چه از نظر امنيتي ايجاد نشود.

سرور ها دو نوعند:

  • مجازی
  • اختصاصي

 

سرورهاي مجازی

در سرور هاي مجازی چندين سرور مجازی از امكانات يك سرور اختصاصی استفاده مي كنند كه تمامي سخت افزار و نرم افزارهاي آن قبلاً توسط شركت ارائه دهنده (هرمز آی تی) نصب شده است و به صورت اشتراكي با سایر کاربران مي توانند از اين امكانات استفاده نمايند.

سرورهاي اختصاصي

سازمانها، موسسات بزرگ و همچنين شركتهايي كه امنيت وب سايتهايشان بسيار مهم و حياتي است و از حساسيت بالايي برخوردار است و از سوي ديگر مي خواهند سرعت، ترافيك و كنترل بيشتر و بهتري بر روي فضاي خود داشته باشند، براي تهيه يك سرور اختصاصي اقدام مي كنند.

سرور اختصاصي به آنها اين امكان را مي دهد كه بر اساس نياز و برنامه خود از امكانات متنوعي مانند آزادي در نصب نرم افزار هاي دلخواه، استفاده از فضاي وب به ميزان مورد نياز بدون در نظر گرفتن محدوديتي كه در سرورهاي اشتراكي وجود دارد و از همه مهمتر آزادي در مديريت محتواي سرور، استفاده نمايند.

از آنجائيكه مديريت كامل سرور به عهده خودشان است، از نظر امنيت و داشتن مركز داده هاي امن، مطمئن خواهند بود و به دليل ترافيك كم، از سرعت بسيار بالايي برخوردار هستند.

حالا چرا باید از سرور اختصاصی آلمان استفاده کنم؟سرورهای اختصاصی آلمان از نظر هزینه و هم از نظر اینکه مانند سایر شرکت های ارائه دهنده آمریکایی یا … شامل قانون تحریم کشور ایران نمیباشد و با مشخصات ایرانی میتوانید از این سرور ها استفاده کنید بدون اینکه مشکل از دست رفتن اطلاعات یا بلوکه شدن سرور را داشته باشید.

تمامی سرورهای اختصاصی آلمان قابل ارائه در هرمز آی تی در دیتاسنتر هتزنر آلمان قرار گرفته اند.

همچنین با خرید سرور اختصاصی آلمان یک لایسنس ماهانه دایرکت ادمین به صورت رایگان به کاربر داده خواهد شد.

برای مشاوره و خرید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید :

تلفن : ۰۹۰۳۸۴۹۴۶۷۵

ایمیل : info@hormozit.ir

خرید هاست
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به هرمز آی تی می باشد.
copyright 2017 Hormoz IT - Designed and Developed Hormoz IT